لب کلام

 

نحوه بهره­ مندی از تخفیف­های دندانپزشکی

 

 با عضویت در مجموعه آتیه سلامت ایرانیان و دریافت "آتی کارت" از تخفیف­های ویژه خدمات دندانپزشکی بهره مند شوید. مدت زمان عضویت یکساله و تخفیف ها شامل تمامی خدمات درمانی و زیبایی دهان و دندان مانند ایمپلنت، ارتودنسی و... است و بهره مندی از خدمات شامل هیچ سقف مالی نخواهد بود.

  انتخاب با شماست!

 متناسب با هر مرکز درمانی، تخفیف­ها از 20 تا 60درصد روی تعرفه مصوب شرکت آتیه سلامت ایرانیان منظور می­گردد. باید توجه داشت که این تخفیفات از روی تعرفه مصوب شرکت بوده و نه از روی تعرفه آزاد مرکز دندانپزشکی. اگر بخواهیم تخفیفات را از روی تعرفه آزاد همان مرکز محاسبه کنیم، بطور میانگین حداقل 30 تا 50 درصد روی خدمات مختلف درمانی، به مشتری تخفیف داده خواهد شد.

 

 به عنوان مثال در مرکزی که میزان تخفیف آن 40 درصد ثبت شده است، کلیه خدمات شامل تخفیف 40 درصدی نسبت به تعرفه ثابت شرکت خواهد بود. اما اگر بخواهیم روی تعرفه آزاد همان مرکز محاسبه نماییم، تخفیفات از 30 تا 50 درصد خواهد بود.

 به منظور نظارت کارشناسان و دسترسی شما، پرونده دندانپزشکی الکترونیک در سامانه ایجاد خواهد شد. همزمان با ثبت اطلاعات توسط پزشک، هزینه درمان برای شما SMS می­گردد تا در پاسخ، میزان رضایت شما سنجیده شود.

 پرونده دندانپزشکی الکترونیک چیست؟

 چرا مراکز درمانی آتیه سلامت تخفیف میدهند؟

چگونه از صحت مبالغ درمان و ... مطلع شویم؟ (سیستم ارتباط با مشتریان)

درصد تخفیف مراکز درمانی چگونه مشخص میشود و چگونه میتوان یک مرکز درمانی را انتخاب کرد؟

تعرفه چیست؟

چگونگی ثبت نام و بهره مندی از خدمات